Výroba

Co vám nabízíme

V České republice vyrábíme vybraný sortiment elektrod pro bodové odporové sváření. Do skupiny elektrod patří držáky, adaptéry, podstavce apod. Jedná se o náhradní a spotřební díly, které vyrábíme obráběním a tvářením polotovarů ze slitin mědi.

 

Můžete se spolehnout, že při výrobě dodržujeme všechny stanovené výrobní a kontrolní postupy naší mateřské společnosti (držitelky certifikátu řízení jakosti). Zajišťujeme předepsanou úroveň kvality našich výrobků, na kterou dohlíží oddělení kontroly jakosti japonské centrály.

 

Naše výrobky mají za cíl pokrývat potřeby evropských zákazníků. Ty plníme buď napřímo nebo prostřednictvím našich poboček ve Francii a Velké Británii. Snažíme se o postupné navyšování výrobní kapacity v přímé vazbě na efektivní využití pracovní doby a strojního parku.

 

 

 

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Volejte 469 318 202, pište na info@obara.cz

nebo využijte

Kontaktní formulář

Zavřít

Napište nám

 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Obara s.r.o. , IČ: 056 57 598, se sídlem Čáslavská 46, 537 01 Chrudim, Česká republika, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace