O nás

Jak jsme vznikli a kam směřujeme

Firma OBARA s.r.o. byla založena v prosinci 2016 v podobě dceřiné firmy japonské společnosti OBARA GROUP. Jako jeden z největších dodavatelů komplexních svařovacích řešení si nese tradici od roku 1955.

Zavádíme systémy odporového bodového svařování nejen pro automobilový průmysl. Letité zkušenosti, unikátní nápady a technologie nám pomáhají nacházet úspěšná řešení pro velkosériovou produkci našich zákazníků.

Co vám můžeme nabídnout

PRODEJ - Vybírejte z nabídky základního vybavení i náhradních a spotřebních dílů z oboru svařovacích systémů. Více o prodeji »

SLUŽBY - Zajistíme inspekci a zkonzultujeme návrhy vašich svařovacích zařízení. Naše služby »

 

 

 

 

 

 

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Volejte 469 318 202, pište na info@obara.cz

 

 

Zavřít

Prosíme, využijte telefonický kontakt nebo emailovou zprávu. Formulář nelze využít.

 

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Obara s.r.o. , IČ: 056 57 598, se sídlem Čáslavská 46, 537 01 Chrudim, Česká republika, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace